To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

ANKIETY - OKŁADKA POLSKIEGO CZASOPISMA AKORDEONOWEGO

aras_ak - Czw 22 Paź, 2009
Temat postu: OKŁADKA POLSKIEGO CZASOPISMA AKORDEONOWEGO
Przedstawiam Wam projekt takiej okładki, prosze ocenić w skali od 1-6 i napisać w odpowiedziach swoje odczucia i przemyślenia, może co jeszcze zmienić, co trzeba do niej dodac. dziekuje i pozdrawiam w imieniu administracji :D
Telemah - Czw 22 Paź, 2009

jak dla mnie bomba - niebanalne , i nieco w starym stylu.Bardzo mi się podoba
gizmo666 - Czw 22 Paź, 2009

kominów mi brakuje :neutral: :razz:
Luke - Czw 22 Paź, 2009

Podoba mi się. Jest oryginalna :wink:

pomijam już brak tych kominów... :razz:

maxpel - Czw 22 Paź, 2009

Grafika ok. Napis nie.
gizmo666 - Czw 22 Paź, 2009

co ty chcesz od napisu???
miras - Czw 22 Paź, 2009

spoko.
aras_ak - Czw 22 Paź, 2009

tzn to jest jeszcze do obróbki graficznej, także czekamy na ewentualne propozycje. napis z załozenia miał być zmieniany :) takze spoko maxpel :D
Telemah - Czw 22 Paź, 2009

Ale napis właśnie też ma klimat !! Co Wy niby chcecie od tego napisu ?? Wszystko wygląda na handmade i tak powinno zostać ! Fajnie wygląda i nieco archaicznie !! Czcionka jest również nieco "niedzisiejsza" jest super tak jak jest .
aras_ak - Nie 25 Paź, 2009

heheh, bo to jest hand-made Telemah :D to jest zdjęcie rysunku :D skan byłby lepszy, ale skaner mi sie zepsuł :P ale faktycznie to jest rysunek :D
Anonymous - Pią 30 Paź, 2009

O! Ja wiem co możnaby zmienić! Łagodniejsze "przejście" klawiszy w guziki... Takie bardziej naturalne, żeby nie było takiej wyraźnej kreski między tymi dwoma typami klawiatury. Czaicie o co mnie się rozchodzi?
Lotos - Sob 31 Paź, 2009

jest dobrze jak jest... :D
Telemah - Sob 31 Paź, 2009

A może lepiej zrobić jakieś anime ?? :cool: :lol: :mrgreen: a napis dać po Japońsku/Chińsku/Tajlandzku ew. z tłumaczeniem angielskim :wink:

Telemah nie wywoluj burzy bo poleca ostrzezenia

gizmo666 - Sob 31 Paź, 2009

powoli tracę cierpliwość... dobrze ze Admin mnie uspokaja bo już byś miał ładną czerwoną kreskę pod avatarem...

ograniczę sie do - pisz jak masz coś sensownego do powiedzenia bo jak na razie nie wniosłeś nic konkretnego do rozmowy.

aras_ak - Nie 01 Lis, 2009

P.E.T.R.O.V. napisał/a:
O! Ja wiem co możnaby zmienić! Łagodniejsze "przejście" klawiszy w guziki... Takie bardziej naturalne, żeby nie było takiej wyraźnej kreski między tymi dwoma typami klawiatury. Czaicie o co mnie się rozchodzi?

no rozumiem o co Ci chodzi, ale w jaki sposób byś to widział?? jakieś rozmazane przejście czy jak to myślisz??