To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

ANKIETY - OKŁADKA POLSKIEGO CZASOPISMA AKORDEONOWEGO

Anonymous - Nie 01 Lis, 2009

no mniej więcej. Bo tak to troche wygląda jakby na siłe było robione. Właśnie łagodne przejscie, tak jak ołówkiem rysujesz plame barwną od ciemnego po bardzo jasny, to przejście robisz nie gwałtowne, że najpierw smarujesz ołówkiem z całej siły a nagle słabo dociskasz go do kartki tylko stopniowo zmniejszasz nacisk i wychodzi łagodne przejscie z ciemnego do jasnego. Tak i tutaj u góry klawisze, a potem przechodzą one naturalnie w guziki.
aras_ak - Nie 01 Lis, 2009

cięzko bedzie zrobic idealnie łagodne przejście, bo te dwa elementy różnia się mocno geometrycznie, ale cos popróbuje :)

Ciężko nie ciężko, ale chcecie opinii - prosze. Chyba że wolicie opinie w stylu "jest ok" i tyle...

jezzzuuu, ale czemu odrazu dziwnie zmieniasz ton i humor?? takie masz dziwne upodobania :P rozmawiamy to Ci mówie jak sprawa wygląda, no czego sie czepiać??

a kolorystyka??? co zrobić z kolorystyką??

Lotos - Nie 01 Lis, 2009

"a kolorystyka??? co zrobić z kolorystyką??"

hm... czy to wazne? :twisted:

no ważne, bo to będzie okładka :D pierwsza strona, na która odrazu sie zwraca uwagę i właśnie mają zwracac, wiec musi być wyjątkowa i dobrze opracowana :) D:
gizmo666 - Nie 01 Lis, 2009

jak kolorystyka to akordeon na czerwono :D

a na serio to proponuję zestawienie - czarny, czerwony, srebrny, taką ładną koncepę widzę :D

Lotos - Nie 01 Lis, 2009

pierdyknij czerwony akordeonik, zloty napis i czarne obwodki :D
jak akordeonik to chaltura, czyz nie? ;>

doniec - Nie 01 Lis, 2009

ale panowie poważnie podejdźmy do sprawy

Ale nie zmieniam żadnego humoru, tylko pisze cały czas poważnie. Kolorystyka? Jeżeli stylistyka taka jak teraz - retro - to i kolorystyuka powinna taka być. Proponuję skupienie się na jednym layoucie - np właśnie retro - i takąż też okładkę, kolorystykę i czcionkę. Bo ta kreska nie pasuje w wielobarwie jak na moje...
aras_ak - Pon 02 Lis, 2009

no to może w sepii to by pasowało??

Lotos napisał/a:
jak akordeonik to chaltura, czyz nie? ;>

i właśnie nie!!! :) po to jest ten serwis, po to powstaje czasopismo, zeby zmienić taki głupi pogląd :D

Brezniewixon - Pon 02 Lis, 2009

mi się podoba okladka :)
Lotos - Pon 02 Lis, 2009

badzcie "oldskulowi" i walcie kolory retro :D
aras_ak - Wto 03 Lis, 2009

tzn jakie kolory?? :)
Lotos - Wto 03 Lis, 2009

czerwień, braz, czarny ;)
no mi sie marzy akordeonik czerwony, ale to nie moja sprawa :D

hm... moze jednak autor niech wymysli. bo potem beda do nas pretensje :) naprawde- mi jako przecietno-zaawansowanemu grafikowi- kolory nie maja znaczenia :) no nie walnijcie cyji fioletowej i napisu zoltego :)

rozsadek i melancholia - jak w muzyce :)