To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Muzyka Ogólnie - po co jeździcie na konkursy?

gizmo666 - Wto 01 Gru, 2009
Temat postu: po co jeździcie na konkursy?
pytanie może wyda wam się głupie i bez sensu ale ostatnia wypowiedź lotosa (której tu nie przytoczę) daje do myslenia. czy jeździcie na konkursy żeby "zabłysnąc"? czy chcecie rywalizować o miejsce, czy po prostu jedziecie dla przyjemnosci?
doniec - Wto 01 Gru, 2009

akordeoniści jeżdżą po to, żeby wypić :P
miras - Wto 01 Gru, 2009

Po to zeby spotkac sie z ekipa innych cyjarzy, posluchac jak graja inni, porownac swoj poziom z innymi, z checia zajac jakies miejsce zeby byla motywacja do dalszej pracy.
Telemah - Śro 02 Gru, 2009

Yhm..... :lol: tak tak .Popatrzcie na avatar Mirasa i już wiadomo po co jeździ na różne konkursy.Słyszałem że większość akordeonistów choruje jeszcze 2-3 dni po zakończeniu konkursu a po warsztatach to i z tydzień :wink:
Lotos - Śro 02 Gru, 2009

jezdze by posluchac lepszych :)
ale rowniez zablysnac- kazdy jedzie wygrac, nie ma slabych :)

miras - Śro 02 Gru, 2009

NIe kazdy jedzie zeby wygrac, nie wiem w jakim Ty swiecie zyjesz.
pani olga - Śro 02 Gru, 2009

chyba chodzi o to, że każdy chciałby wygrać, zdając sobie jednak sprawę, że niekoniecznie ma wielkie szanse - bez sensu startować w konkursie, w ktorym się nie chce wygrać (pomijając wyjątki w szkole, gdzie wygrane i przechodzenie do nastepnych etapów oznaczalo konieczność nauki potem ze względu na np. etap prezentacji itp. :lol: )
Telemah - Śro 02 Gru, 2009

Chyba każdy wie najlepiej po co tam jedzie.Skoro Mirasowi akurat zależy bardziej na innych aspektach niż własna wygrana - szczególnie taka "za wszelką cenę", to chyba należy uszanować jego podejście. Na pewno każdemu zależy żeby dobrze wypaść ale to trochę co innego.
gizmo666 - Śro 02 Gru, 2009

ja tam jeżdze żeby posłuchać jak ludziska grają i żeby samemu ładnie zagrać: podkreślam że nie chodzi mi o to żeby wymieść salę i wygrać - dla mnie liczy się atmosfera. Na wygranej mi nie zalezy wogóle.

jak skończę 18 - ke to też z wami popije chłopaki :grin:

miras - Śro 02 Gru, 2009

No nie mow ze nie chcialbys kiedys wygrac. Mowiac wygrac to wygrac bez jakiegos tam rywalizowania za wszelka cene i wszelkimi srodkami(ostatnio mi opowiadal kolega z Wrocka ze rok temu na pewnym konkursie zdazaly sie akcje ze ktos komus poluznil pasy nosne).

nie zależy mi żeby wygrać: cel w sprawie grania na konkursach jest jeden - nauczyciel ma być zadowolony. jeśli coś zajmę to wiadomo - radocha będzie wielka :grin: ale mi na wygranej nie zależy - dla mnie konkursy to okazja do posłuchania jak inni grają bo może się jakiś ciekawy utworek znajdzie :P
pani olga - Śro 02 Gru, 2009

a co ci zależy na zadowoleniu nauczyciela? :roll: może (...) to będzie zadowolony

gizmo, ty myślisz strasznie skrajnie, kwestia wieku, czy jak, choć sama stara nie jestem
chyba z jakiegos powodu te konkursy istnieją, ludzie jednak mają potrzebę współzawodnictwa, bo inaczej nie byłoby konkursów tylko luźne przeglądy bez nagród i miejsc :roll: tylko mili ludzie i cudowna atmosfera :lol: masakra

po ostatnich jazdach nt mojego moderowania nie będę się pitolił tylko trzepne Ci ostrzeżenie. Wiesz za co.

może tobie zależy na rywalizacji - ale nie mi, to moja sprawa. ja nie widzę nic fajnego w rywalizacji o to kto lepiej zagra. najważniejsze zeby nauczyciel był zadowolony i tyle.

P.S. Możesz napisać o co Ci chodziło w poprzednim poście:

Cytat:
a co ci zależy na zadowoleniu nauczyciela? :roll: może (...) to będzie zadowolony

bo zanim zdążyłem to przeczytać to brat już poprawił

Admin - Śro 02 Gru, 2009

gizmo666 napisał/a:
.S. Możesz napisać o co Ci chodziło w poprzednim poście:

Cytat:
a co ci zależy na zadowoleniu nauczyciela? może (...) to będzie zadowolony

bo zanim zdążyłem to przeczytać to brat już poprawił

lepiej nie gizmo wierz mi. Poza tym masz wglad do historii edycji postu :)

doniec - Śro 02 Gru, 2009

rywalizacja jest wazna jesli mysli sie o karierze muzyka. wtedy kazdy patrzy na to co kto wygral. a jesli ktos gra dla przyjemnosci to przeciez moze pojechac zeby wypic :)