To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Moje osiągnięcia - [Stanio] Moje nagrania.

Telemah - Pią 16 Paź, 2009

Nie mam nut do tego utworu (takie proste kawałki grywam bez przygotowania ze słuchu) nie chce mi się pisać całości, jeśli załatwisz mi nuty do tego to ja Ci dopiszę w odp. miejscach wszystkie dodatkowe nutki

Pozdrawiam

jozek_i - Pią 16 Paź, 2009

Super wstawię je na mojego chomika i poinformuje cię.
rzeczywiście to jest łatwy utwór lecz chce się nauczyć wkładać te ozdobniki we właściwe miejsca.
A ostatnio mi się bardzo spodobały w szybkich polkach Wariacje - ale to chyba wyższa szkoła jazdy.

miras - Sob 17 Paź, 2009

Telemah napisał/a:
Nie mam nut do tego utworu (takie proste kawałki grywam bez przygotowania ze słuchu) nie chce mi się pisać całości, jeśli załatwisz mi nuty do tego to ja Ci dopiszę w odp. miejscach wszystkie dodatkowe nutki

Pozdrawiam

Telemah nie wszyscy maja taki wypasiony sluch,wiec jak ktos prosi o nutki to nalezy mu je udostepnic w miare mozliwosci :razz:

Telemah - Sob 17 Paź, 2009

Toć napisałem że jak da nuty bez "ozdobników" to ja mogę dopisać (mimo tego że nie lubię pisać nut) to co jest dodane :smile:
jozek_i - Nie 18 Paź, 2009

Dałem nuty tej piosenki choć jest kilka wersji ja znalazłem 3 wersje i są one tutaj

http://chomikuj.pl/jozek_i

Jak długo na wawelu 2 wersje i Niech żyją nam prezesi.

nie wiem czy któraś wersja będzie odpowiadać ale tylko takie mam.

Chyba że mam przesłać na pocztę to proszę o adres.

jozek_i - Sob 05 Gru, 2009

Przepraszam czy ozdobniczki do tego utworu udało się dopisać.

mój adres jozek_i@wp.pl
GG 4210096

Telemah - Sob 05 Gru, 2009

Wysłałem już do Pana maila .Ja z niewiadomych powodów nie mogę wejść na tego chomika bo wywala mi błąd że chomik jest zablkowany.Proszę wysłać nuty na adres który podałem na PW.
icy - Nie 06 Gru, 2009

Ja również mogę pomóc jakieś ozdobniki dopisać jak chcesz.
jozek_i - Czw 12 Maj, 2011

Nutek się nie doczekałem A wstawiłem je na mojego chomika Jak by się komuś chciało dopisać ozdobniki mogę przesłać nutki na mejla.

http://chomikuj.pl/jozek_i

mój adres jozek_i@wp.pl

Skype jozek_i

GG 4210096