To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Sprawy techniczne - Problem z logowaniem na forum

Anonymous - Wto 08 Mar, 2011

ja się w ogole nie mogę zalogować, próbowałam wiele razy i nic :roll:
doniec - Śro 09 Mar, 2011

Olga a próbowałaś w innej przeglądarce?
scandalli - Śro 09 Mar, 2011

No ja tez mam problem z tym logowaniem... i to od dawna.

Na systemie XP i na MAC trzeba wbijac po 2 razy login i haslo... Fakt, ze jest to troszke denerwujace !!! :cool:

Anonymous - Śro 09 Mar, 2011

nie próbowałam, bo chroma używam i to moja ulubiona przeglądarka :P i wszystko mam w niej na miejscu, ale potem spróbuje
marcpro - Śro 09 Mar, 2011

miras napisał/a:
A spróbujcie z opcja "pamietaj mnie"

U mnie ta opcja nie działa.

Jest już trochę lepiej bo loguję się po drugim wpisaniu loginu i hasła, ale i tak za każdym razem kiedy wchodzę na forum muszę się ponownie logować.

doniec - Śro 09 Mar, 2011

heh cierpliwości naprawimy wszystko :)
Ryszard - Czw 10 Mar, 2011

no, naprawiajcie, naprawiajcie, bo z tym rzeczywiście jest średnio.
rafus95 - Pią 11 Mar, 2011

dzisiaj udało mi się wbić na forum za pierwszym razem
slaw1494 - Pią 11 Mar, 2011

ja już nie mam z tym problemu... zaktualizowałem przeglądarkę.
pani olga - Pon 28 Mar, 2011

ja mam nadal i mnie to wkurza, bo mi się nie chce korzystać z glupiego explorera, nie zajmujcie sie bootami, bo na nich nie ma siły, to plaga na wszystkich forach, ale w sumie z tego co widzialam to wszedzie odpuszczają
zróbcie cos z tym logowaniem, bo naprawde ostatnia rzecz na jaką mam ochote to korzystać z dwoch przeglądarek, w tym jednej przepraszam bardzo

Anonymous - Pon 28 Mar, 2011

tak,to jest strasznie wkurzajace,mowione bylo tyle i co?nici?ja jeszcze dodam ze dzis pytano mnie czy sie logowalem bo 10 razy ktos prubowal.otoz odp.ze do godz 18 nie logowalem sie i tu tez przydalo by sie zadzialac bo nie tylko widze ze do mnie sie ktos pruboje dokopac ale do dzidka no i moze innych uzytkownikow tez.pozdr.
doniec - Pon 28 Mar, 2011

sluchajcie obiecuje Wam, że do końca kwietnia poradzimy sobie z problemem. przepraszam za tak długotrwałe utrudnienia
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2011

problem z logowanie jest,ale nie tylko.przed kilkoma dniami kolega z forum melotone zamiescil w dziale edukacja temat w ktorym chcial informacji istotnych dla niego.teraz pytanie gdzie ten temat jest?kto takie rzeczy robi?i czemu to sluzy?przypomne ze temat dotyczyl perspektyw studiow.
49_kazik - Nie 17 Kwi, 2011
Temat postu: problem z powitaniem
Dwa razy próbowałem powitać sie w dziale powitania i nie weszło, gdyby teraz się udało to witam Wszystkich z Beskidu Żywieckiego :grin:
maxpel - Nie 17 Kwi, 2011

Pomaga pozbywanie się cookies i historii przeglądarki.
Można używać programu do czyszczenia śmieci w komuterze (np.ccleaner)
Nie mam takich problemów jak opisujecie.
Loguję się zawsze za pierwszym razem i zamieszczam posty w dowolnym miejscu forum.