To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Akordeonistów
Forum Polskiego Portalu Akordeonowego

Sprawy techniczne - Problem z logowaniem na forum

Accordion - Nie 08 Kwi, 2012

...
doniec - Nie 08 Kwi, 2012

napisałem przed tą całą "zadymą", że sprawa zostanie załatwiona do końca kwietnia. Jak widać pan accordion nie umie czytać. Prawdą jest, że zaproponowałem accordionowi reklamę, jednak kolega uznał, że jest już tak znany i poważany, że mu reklama niepotrzebna :P A takie pytania nie muszą oznaczać, że utrzymujemy rodziny i panienki z rzekomych reklam na portalu. A jeśli bardzo tego pragniesz, to mogę wystawić Ci rachunek za te domene w podpisie, nie ma problemu :P Wtedy ty będziesz miał podstawy żeby twierdzić, że zarabiamy na portalu a my będziemy mieć nowe forum :)

Przystopuj troche kolego z komentarzami.

miras - Nie 08 Kwi, 2012

Nic dodać nic ująć.
maxpel - Nie 08 Kwi, 2012

O reklamach lepiej założyć inny wątek. Chętnie porozmawiam, jako przeciwnik wszelkich reklam i komercjalizacji takiej strony - poleje się gęsta krew.

Logowanie na forum u mnie działa tak jak u wszystkich. Po napisaniu postu zostaję wylogowany.
Maddamon, pisałeś wcześniej prawdopodobnych przyczynach naszych problemów z logowaniem. Może wiesz też jak się do tego zabrać, o co pytać, kto odpowiedzialnie podjąłby się naprawy? Sam nie mam dostępu do FTP i nie mogę sprawdzać plików, sum kontrolnych, nagłówków. Koledzy z administracji mogliby również szybciej działać wiedząc więcej o problemie.
Dodam, że Administrujemy nieodpłatnie forum i stronę główną a wszystko, co tu widać to efekt żmudnej pracy przy komputerze.
Priorytetem jest, aby nie stracić danych z forum. Zdanie również musi być wykonane pod kontrolą przez odpowiedzialną osobę, bo część danych to dane poufne (np. osobowe podane podczas rejestracji).

lajkonix - Nie 08 Kwi, 2012

miras napisał/a:
Sądziłem że Twój tytuł doktora do czegoś zobowiązuje :grin:

Miras, nie przeżywaj znowu tak dogłębnie mojego doktoratu!
Co prawda solidny z ginekologii, ale amatorskiej. :mrgreen:
Do profesjonalizmu mi daleko...
Lajkonix

maddamon - Wto 10 Kwi, 2012

Tak naprawdę trzeba porządkować wszystko po kolei bo przyczyn może być wiele. Pisałem kiedyś, żeby na początek uporządkować ustawienia domen i cookies na których działa forum. Nadal jest z tym bałagan - czyli z akordeon.pl i akordeon-portal.pl, trzeba to sprawdzić a dopiero potem szukać ewentualnie innych przyczyn.
doniec - Czw 12 Kwi, 2012

ustawiłem domenę - u mnie teraz wszystko z logowaniem jest w porządku. a u Was?
maddamon - Czw 12 Kwi, 2012

Wydaje się działać, ale niech też inni przetestują...
Popraw jeszcze adres obrazka ze strony głównej z
http://forum.cyja.pl/akordeon.jpg
na
http://forum.akordeon.pl/akordeon.jpg

(albo go wywal ;) )

doniec - Czw 12 Kwi, 2012

no wlasnie nie moge tego poszukać :P
scandalli - Czw 12 Kwi, 2012

Wszystko dziala okej
lajkonix - Pią 13 Kwi, 2012

doniec napisał/a:
ustawiłem domenę - u mnie teraz wszystko z logowaniem jest w porządku. a u Was?

Doniec, jesteś wielki!
Zalogowałem się - RAZ i to skutecznie.
Rozumiem, że informatyk nie był wcale do tego potrzebny. Przydał się natomiast Accordion, który skutecznie popchnął sprawę. :mrgreen:

Doniec, zastanów się, czy nie powinieneś się przerzucić na jakiś elektroniczny akordeon. Masz potencjał...! :razz:

Lajkonix

cinszcz - Pią 13 Kwi, 2012

Ale ostrzeżenie, O zagrożeniu wirusem nadal się pokazuje. Pomimo ze zmienilem komputer i system operacyjny :razz:
doniec - Pią 13 Kwi, 2012

tu już będzie potrzebny informatyk :) Do końca kwietnia zrobimy :) A jeśli nie to będziecie mogli potem mnie zbanować :P
lajkonix - Nie 29 Kwi, 2012

Nuuuuuu..., Doniec, pagadiiiiiiiiii!
Został Ci tylko jeden dzień forumowego życia. :mrgreen:

Lajkonix
panta rei - wszystko w płynie

doniec - Nie 29 Kwi, 2012

Niedlugo czeka nas przebudowa forum, zmiana silnika, zmiana wizualna (żeby był jeszcze bardziej podobny do portalu) oraz naprawienie wszystkich błędów. Umowa na modernizacje forum jest już podpisana.

Lajkonix, przecież problem z podwójnym logowaniem jest już załątwiony.