Forum Akordeonistów Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Portalowy

Jak rozwiązać problem konkursu?
PROPOZYCJA 1
55%
 55%  [ 5 ]
PROPOZYCJA 2
44%
 44%  [ 4 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
doniec 
Główny Administrator Portalu

Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   Konkurs Portalowy

Drodzy forumowicze!

Po długiej dyskusji z mirasem postanowiliśmy przeprowadzić ankietę :) Przedstawiam Wam nasze propozycje rozwiązania konkursu a Wy wybierzecie najlepszą.

PROPOZYCJA 1

Jak ktoś zdobędzie 20 pkt kończymy konkurs i dajemy nagrodę zwycięzcy. Oprócz tego zwycięzca dostanie rangę laureata konkursu, a następny przeprowadzimy w przyszłym roku.

PROPOZYCJA 2

Konkurs będzie trwał cały czas i raz na dwa miesiące będziemy dawać nagrodę osobie, która aktualnie ma najwięcej punktów. Rangę będzie posiadała osoba, która będzie prowadziła w rankingu.

PROPOZYCJA 3

Nagrody będą przyznawane za przekroczenie jako pierwszy określonej liczby punktów. Np. teraz dajemy nagrodę za przekroczenie 20 pkt, potem kto pierwszy przekroczy 50 pkt dostaje nagrodę itd. Rangę będzie posiadała osoba prowadząca w rankingu.

PROPOZYCJA 4

Kto pierwszy zdobędzie 123 456 789 punktów dostaje od administracji PIGINI NOVA i wygrywa konkurs :)

Głosujemy do końca sierpnia.

Ostatnio zmieniony przez doniec Nie 04 Wrz, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

cinszcz 

Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

Fajna jest propozycja 4 z tym że potrzebną liczbę pkt zredukowałbym do 10tys . Więc należałoby sie spodziewac zwycięzcy nie wcześniej niż za 50lat. No i nagroda byłaby "leciwa"ale teoretycznie osiągalna. :mrgreen:

gizmo666 
Klub Forumowicza
Samaël

Wysłany: Śro 17 Sie, 2011   

ee tam pigini... nad bugarim bym się jeszcze zastanowił :D

Thomas Beccham

ja$ 
janusz

Wysłany: Czw 18 Sie, 2011   

super!!!

gizmo666 
Klub Forumowicza
Samaël

aha, a mógłbym coś jeszcze zaproponować?

wiem że nie powinno to ode mnie wyjść ta propozycja, zważywszy, że to ja jestem laureatem tego konkursu, ale taka moja propozycja na wypadek wyboru opcji nr. 1 lub 2.

załóżmy, ze komuś udałoby się "utrzymać na stanowisku" przez kilka tur. Proponowałbym komuś takiemu przyznać na stałe jakąś rangę czy cos w tym guście. Dajmy na to : ktoś prowadzi w rankingu przez 6 tur z rzędu więc dostaje rangę specjalną (jaką to by się ustaliło)

z racji, że jestem laureatem to nie będę miał pretensji gdyby propozycja ta została zignorowana przez administrację czy coś.

Thomas Beccham

doniec 
Główny Administrator Portalu

Jeśli chodzi o rangi stałe to ja osobiście jestem przeciwko. To nie jest motywacja dla użytkowników. W przypadku opcji nr 1 ranga będzie obowiązywać do zakończenia drugiego konkursu (który rozpocząłby się w styczniu 2012), po tym czasie przejmie ją kolejny zwycięzca, lub ktoś obroni swoją rangę.

W opcji nr 2 ranga będzie na takiej samej zasadzie jak HELP USER - kto najlepszy ten ma rangę.

A co inni forumowicze sądzą o randze?

Odpowiedz do tematu