Forum Akordeonistów Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: doniec
Śro 15 Lut, 2012
Prośba o nuty.
Autor Wiadomość
cinszcz 

Wysłany: Sob 18 Lut, 2012   

No właśnie. Ciekawe czy dzidek65 ma podobne opracowanie tego walca. W końcu to on zakładał temat.

doktorek 

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

scandalli nic sie nie znasz, a co mowie nieprawde?

scandalli 
Klub Forumowicza

Wysłany: Wto 21 Lut, 2012   

Przepraszam. Na czym się Ja nie znam???

Facet. Proszę Cie o jedno. Nie wypowiadaj sie w tematach do których trzeba mieć trochę pojęcia. Tematów ścisłych muzycznie itp. Bo widzę, że jesteś zdesperowany, być może tym, że chciałbyś aby Twoje umiejętności były może większe ale już za późno ?

Mamy tu dział Off Top. Tam możesz pisać jakieś swoje farmazony.

Bo nie chodzi o to, że mam jakieś wysokie mniemanie o sobie. Ale no sory... siedzę trochę w tym, zajmuję się tym, cały czas idę coraz dalej i lecę aż do zawodowstwa... więc sory, nie prowadź do tego bym musiał zwątpić w to wszystko.

Mówię. Są tu tematy dla Samouków, amatorów, profesjonalistów, bardziej zaawansowanych.

Wypowiadaj się tam gdzie sie czujesz dobrze. Ale nie w takich sprawach. Bo skoro piszesz ze MT to jakas lipa.. no to stary... Wiesz, każdy może mieć swoje zdanie. Ale Ty mówisz o poziomie... a skoro mówisz o tym.. to znaczy że jesteś mocno zdesperowany amator. I cóż.. będziesz obwiniał wszystkich lepszych od Ciebie...

I sory... nie pisz, że pisze głupoty. Bo się ośmieszasz. Kiedy bym napisał głupote to bym wiedział. Ale raczej nie napisze. Bo jak nie wiem czegoś to nie pisze. I nie oczerniam innych wyzywając ich. Pobądź troche na tym forum. A nie od razu jedziesz każdego. Ja sobie facet nie pozwolę na to.

I takie słowa do mnie nie są zarezerwowane dla Ciebie... nie będzie mi jakis lajk mówił, że jestem dnem.

Musiałem to napisać. Nie mam nic do zarzucenia sobie.

Zejdź poprsotu z mojej drogi i będzie dobrze. Bo wiedz, że JA sobie nie pozwolę na takie traktowanie mnie publicznie. Rób to dla innych. ale nie MI.

--------------------------------------------------------------------------------------
Proszę o powrót do tematu Prośba o nuty (Impasse des vertus)

Administrator
--------------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedz do tematu