Forum Akordeonistów Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: doniec
Sob 05 Lut, 2011
Rangi

Czy chcecie aby były dodane rangi !
Tak
74%
 74%  [ 20 ]
Nie
25%
 25%  [ 7 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
LukaszKlawiszowiec 

Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

moja subiektywna opinia to ze rangi powinny byc, moim zdaniem to fajne urozmaicenie forum :)

AROox
[Usunięty]

no i właśnie za tym jestem. Rangi urozmaicają życie, lecz to zależy od administracji czy zechce je wprowadzić. Więc teraz pozostaje czekać na kroki adminów forum.Pozdr.

doniec 
Główny Administrator Portalu

arox jeśli już koniecznie chcesz byc wyrozniony to ja proponuje rangi ale nie za posty, tylko za to jak kto się udziela i co pisze. bo np józek mógłby nabic sobie 500 postów i byłby wirtuozem, a wydaje mi sie ze nie bardzo na ten tytuł zasługuje. wiec nowi niech beda nowi, ci co się udzielają niech mają jakąś range nie patrząc na posty i wtedy każdy będzie pisał mądrze, jeśli chce miec lepsza range a nie nabijał posty

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Ot to jest ciekawy i fajny madry pomysl, ale Admin bedzie mial sporo roboty i juz widze te komentarze "ja pisze tyle madrych rzeczy a Admin mi rangi zadnej nie przyznal"... ale licze ze pracujemy z inteligentnymi ludzmi i sie obejdzie bez takich...

LukaszKlawiszowiec 

napewno lepsze to niz zeby taki jozek np mial range wirtuoza, ale w sumie ja bym moj dal range "uzywacz akordow zmniejszonych" ;)

Admin 
Honorowy Administrator

Jako, że za forum glównie Arek odpowiada ale dołączę się do dyskusji jako admin serwisu. Ranga wg mnie powinna być nagrodą za coś. Jeśli mówimy o forum to najczęściej jest to liczba postów. Jednakl taka ranga w niczym nie uprawnia a jest jedynie ,,tytułem" Jeśli myślimy o nagradzaniu kogoś to można co innego wymyśleć. Trochę się dziwię, że np mało osób obecnie pisze się do redakcji serwisu ( gdzie w sumie redaktor stoi wyżej ponad forum). Ale myślę, że się z czasem zgłosi więcej osob, co nie znaczy, że nie mamy nikogo kto by pisal art. Jesli chodzi o forum, mozna wymyslec dział, który będzie dostepny tylko dla okreslonej grupy uzytkowników, mozna wymyslec range, ktora uprawnia do jakis specjalnych funkcji. Jednak mysle, ze taka prawdziwa nagroda to jest albo zostanie modem lub tez wyzej- zajecie jakiegos stanowiska w serwisie. Ja jestem otwarty na roznego rodzaje propozycje i zadna nie pogardze o ile bedzie sensowna i realna do wykonania.

aras_ak 
Klub Forumowicza

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

dokładnie tak, na tym forum planujemy właśnie coś specjalnego za jakąs wysokoą rangę :0 altego mysle, że zasady zdobywania rang bede dobrze ustalone i bedą wszystkim odpowiadać tyle, że narazei mało pomysłów wpłynęło z nazwami rang :D

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Wrz, 2008   

Ale jak chcesz miec pomysly nazw rang skoro nie ma jeszcze konkretnie ustalonej kwestii najwazniejszej - czyli ZA CO beda one przyznawane...

aras_ak 
Klub Forumowicza

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2008   

tak jak wczesniej napisał Admin, za jakaś senswona aktywnośc na forum i serwisie. np. forum dopiero rusza, tak jak serwis. i fajnie by było gdyby było jak najwiecej tematów założonych, ściśle związanych z akordeonem, edukacja, interpretacją itd. aby każdy nowy kto wejdzie mógł zebrać samą esensje z wiadomości o tym instrumencie i odczuć instrumentalistów. a policzyć ile kto założyłciekawych tematów to dla mnie nie problem :)

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2008   

Chodzi mi bardziej o to ze chyba najpierw trzeba zadecydowac doklasdnie za co beda przyznawane rangi, jakie nagrodzony bedzie mial z nich korzysci itd itp a dopiero na samym koncu martwic sie o nazewnictwo owych rang...

aras_ak 
Klub Forumowicza

Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008   

no doskonale Cię rozumiem. no to za co byście chcieli dostawa odznaczenia?? oprócz tych rzeczy oc już wymieniłem?? jak macie jakieś propozycje to słucham :D

Nasticon 
Usługi komputerowe

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

A moze rangi typu: Wkurzacz, Wredota itp. :P Takie śmieszne rangi :D

Odpowiedz do tematu