Forum Akordeonistów Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tylko akordjon?
Autor Wiadomość
P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Wrz, 2008   

hubert092 napisał/a:
raczej nie ma opcji zebym wpadl, ale w tym roku sie spotkamy;d na jakims konursie;d bo pewnie bede w mlawie, slupcy i przemyslu :}

Tylko sie dopisze do ekipy słupcowej :) i juz BTT :)

icy 
Ekspert ds. Kompozycji/Nut

Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

Ja najbardziej lubie muzyke włoska ( ale instrumentalna ) w której solistą jest akordeonista lub saxofonista/klarnecista ... Kto słyszał polki , walce , foxtroty , mazurki , itd... to wie o co biega ... :)

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

Ale polka czy mazurek to raczej wloskie nie sa?

icy 
Ekspert ds. Kompozycji/Nut

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

Zobacz co grają we Włoszech , np. tutaj :

http://www.bertostudio.it/ potem na" Sala da Ballo " , znajdziesz tutaj sporo albumów

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

W polsce tez gra sie polki ale to nie polski taniec. Nie mowie ze nie mozna. Chodzilo mi o sam fakt - tak zeby byla jasnosc.

wojtas095
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   Odpowiedź

Słucham wszystkiego się da, nawet beznadzieji.

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2008   

To bardzo ambitnie... :roll: Nie masz zadnych sprecyzowanych kierunkow muzycznych ktore lubisz?

gizmo666 
Klub Forumowicza
Samaël

Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

ja tam w ostrych klimatach kręce. metal i tym podobne :) ale głównie gotyk... to jedyne czego poza klasyką i akordeonem słucham.

doniec 
Główny Administrator Portalu

Wysłany: Pon 21 Cze, 2010   

ja ostatnio się zakochałem w AC/DC i Dire Straits. Thunderstruck wymiata :D

no i jeszcze VODKA - KOORPIKLANI :D

pani olga 
Klub Forumowicza

Pomogła: 1 raz
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: Wto 22 Cze, 2010   

ja z kolei nieco "musiałam" się zapoznać z metalem bliżej, bo to konik lubego i ciągnie mnie po jakiś różnych festach i cóż, no thrash metal mocno daje radę (w sumie już wcześniej to wiedziałam, ale sama raczej sobie nie puszczałam i nie wnikałam za bardzo bo i tak za dużo mam "swojej" muzyki do odkrywania i poznawania), teraz byliśmy na Sonisphere to Slayer pozamiatał wszystko, Metallica gdyby te balladki wywalić to też zdecydowanie na plus (choć podobno każdy ich koncert jest do bólu przewidywalny i wygląda tak samo, różnica kilku kawałków, ale też wiadomo z jakich płyt, a to już nie jest fajne wg mnie, ale na pierwszy raz zrobiło wrażenie i ten wstęp Morricone to faktycznie ciary przechodziły, ale nie wyobrażam sobie kilkanaście razy śmigać na ich koncerty i bulić sporą kasę), no i moje osobiste odkrycie :oops: (wiem, wstyd, że tak późno, ale mnie metal nigdy nie interesował) Megadeth
ale w sumie i tak nie ma to jak dobry pankrok :cool:

P.E.T.R.O.V.
[Usunięty]

Czy Metallica gra takie same koncerty? Nie wiem... W Chorzowie dwa lata temu zagrali fantastycznie, ale w tym roku podobało mi się jeszcze bardziej. I co z tego że rozjeżdżali się przy "Master of Puppets" czy "Nothing Else Matters"... Jakbym chciał precyzji to włączyłbym sobie płytę. Na koncercie oczekuję show, piekła, siarki i szatana :wink: a to było :) Slayer dał radę, ale lepiej byłoby gdyby grali wieczorem. Bo "Angel of Death" przy pełnym słońcu to jednak nie klimat... I zabrakło mi "Season in the Abyss"... A czekałem na ten utwór... Megadeth? Średnio mnie jara. Ot wyszli, zagrali, chumorzasty Mustaine nie kwapił się gadać z publiką za wiele, więc poszedłem zjeść pod koniec. Anthrax z kolei przeczekałem w kolejce po browar :wink: Behemoth dał radę - choć to był ich najsłabszy występ jaki widziałem - a widziałem ich 4ty raz. Ale wina po stronie godziny i oczywiście słońca. Zdecydowanie wolę koncerty klubowe, jednakże impreza była przednia, a za samego Slayera i Metallicę nie żałuję wydania tych 2 stów. Było zacnie!

pani olga 
Klub Forumowicza

Pomogła: 1 raz
Ostrzeżeń:
 2/3/5

ja byłam w Czechach, bo bliżej i piwa się po ludzku mozna napić :) ja byłam pierwszy raz na Metallice, ale mój luby był 13. i w sumie mniej więcej wiedział co za chwilę będzie albo z jakiej płyty i jakie efekty będą :mrgreen:
jak grał Slayer to nie było już jasno na szczęście, wstępnie miał grać Slayer, Alice in Chains i Metallica, ale na szczęście pozamieniali kolejność alicji i slejera, to poszliśmy się zdrzemnąć :lol: a Slayer grał w normalnych warunkach oświetleniowych

no słyszałam, że Megadeth w Polsce kontaktu specjalnie z publiką nie mieli, ale w Czechach chyba było lepiej pod tym względem, bo cos tam zagadał nawet :wink: anthrax gral juz jak przyjechaliśmy, ale nie porwało to mnie w żaden sposób

Ryszard 
Redaktor Portalu
Redaktor Portalu

Wysłany: Śro 23 Cze, 2010   

ja wróciłem niedawno z chyba najlepszego festiwalu na jakim byłem - Ethno Port 2010 [ www.ethnoport.pl ]

poza pierwszym grającym zespołem [Bubliczki] żaden inny nie zawiódł, a na wielu [Staff Benda Bilili! Nawal! Speed Caravan!] było kompletny szał. Poza nimi w każdy dzień były koncerty wykonawców stawiających na klimat i tu też zdecydowanie się nie zawiodłem [szczególnie Wimme ze Skandynawii był świetny]. No i poza tym oczywiście Motion Trio, chociaż znów był koncert w raczej lżejszym klimacie, więc setlista była dość podobna do poprzedniego poznańskiego koncertu.

Wyjazd tym bardziej się udał, że mi i koleżance zwrócił się finansowo ze "streetartowania".

miras 

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

W Poznaniu tak duzo wrzucaja?:P

doniec 

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010   

widzisz a nie chciałęś jechać :P

Odpowiedz do tematu